Background

Kurumsal

Kalite Politikamız

about Image
39
yıllık tecrübe

Kalite Politikamız

Koyuncular uluslararası Nakliyat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Koyuncular hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.

  • Koyuncular nakliyatta verilen hizmet, sadece malın taşınması ile sınırlı değildir. Nakliye ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.
  • Koyuncular, müşterisinin malını istediği yere istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun nakliye modlarını ve lojistik imkânlarını kullanır.
  • Müşterisinin malını zamanında teslim alır, gerekirse depolar, en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin malını zamanında, tam ve sağlam olarak teslim eder.
  • Koyuncular, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.
  • Koyuncular, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.
  • Koyuncular, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkânları dâhilinde uygular.
Koyuncular `Güvenilir Bir Firma" olmayı kendisine prensip edinmiştir.
Koyuncular Transport Grubu, Koyuncular şirketler grubu bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

70 yıla dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile Türkiye'nin taşımacılık alanındaki dünya markası KOYUNCULAR; müşterilerine, global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretiyor.